Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

Witamy w sklepie www.eston24.pl
Eston24.pl to sklep z wyposażeniem dla domu nowej ery. Jesteśmy profesjonalistami i cechuje nas sprawdzanie każego towaru, który oferujemy. Sklep eston24.pl koncentruje w jednym miejscu wiele dziedzin powiązanych z wyposażeniem domu i nie tylko. Dzięki róznym rodzajom asortymentu masz możliwość dobrania towaru do swoich potrzeb.

Aktywnie dbasz o dom ? - TRAFIŁEŚ WE WŁAŚCIWE MIEJSCE.

 

 

 TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE
Tradycją eston24.pl jest dostarczanie sprzętu wysokiej jakości i stosowanie najnowszych rozwiązań. Oferujemy Klientom szeroką gamę wyjątkowego wyposażenia domu zapewniając optymalne korzyści z zakupionych produktów. Dlatego oferowane przez nas produkty cieszą się popularnością na rynku już od wielu lat.


Kiedy oddajemy produkt do Twojego użytku, przekazujemy w Twoje ręce dzieło wielu testów i obliczeń. Przekazujemy doświadczenie zawodowców i tysiące godzin pracy nad jakością sprzętu i rozwiązaniami, które będą potrzebne wszystkim w domu.

 

WSPÓŁPRACA
Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jaki sklepy sieciowe  z całego kraju. Nasze produkty wykorzystywane są w obiektach użyteczności publicznej, usługowej oraz w domach prywatnych.

Celem eston24.pl jest zapewnienie Klientom pod każdym względem wygody podczas użytkowania produktów. Niezależnie jaki produkt wybierzesz nasze produkty cechuje zawsze najwyższa jakość.

Źródłem sukcesu naszej Firmy jest stałe kontrolowanie i badanie naszych produktów oraz wszystkich podzespołów. Wszyscy pracownicy eston24.pl kierują się filozofią zapewnienia produktów najwyższej jakości.

Naszym głównym celem jest dotarcie do jak największej liczby Klientów w całej Polsce i dostarczenie najlepszych produktów przeznaczonych do użytku w domach.


Dołącz do społeczności szczęśliwych klientów eston24.pl
już teraz!

 

PERFEKCJA WEDŁUG ESTON
Kompromisy ?... My ich nie uznajemy. Otrzymujesz kompletne i najmocniejsze narzędzie, które będzie służyć przez wiele lat w domu. Zaletą naszych produktów, która wyróżnia nas spośród konkurencji jest możliwość montażu z mniejszych elementów. Pozwala to na wniesienie ich przez wąskie drzwi i ciasne korytarze przy jednoczesnym zachowaniu ogromnych wytrzymałości i ostatecznej stabilności konstrukcji.

W naszych seriach towarów zawsze znajdziesz coś dla siebie.

KORZYSTAJ Z WIEDZY NAJLEPSZYCH

 

 

GWARANCJA - PEWNOŚĆ NA WIELE LAT
Kupując towar  przez sklep eston24.pl masz 100% pewności zakupu na długi, długi czas. Każdy sprzęt objęty jest pełną 2-LETNIĄ gwarancją. Po upływie 2 lat, możesz być spokojny o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!

 

 

 

 

 

 pixel